STRIJEN – Na het succes van de loommiddag voor meiden wordt er nu een editie georganiseerd voor iedereen uit Strijen op zondag middag 20 juli van 14.00 uur tot 16.00 uur.
Loomen is een nieuwe rage met elastiekjes, je kan er verschillende dingen mee maken: armbandjes, ringen, beestjes, figuurtjes, etc. Deelname kost 5 euro en daarvoor krijg je zo’n 800 elastiekjes, wat te drinken en een zoutje tijdens het loomen. Inschrijven voor deze middag is verplicht. Heb je geen loombord? Geen probleem, er zijn een aantal borden op voorraad.
De middag is van 14:00 tot 16:00 in jongerencentrum de Klep (Sportlaan 11 in Strijen). Opgeven kan via info@jongstrijen.nl of door te bellen naar 078-6766327.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.