Ventura Sport verliest met 14 – 11 van NIO

10
2012121875036Afgelopen zaterdag heeft Ventura Sport voor de tweede keer op rij verloren. Deze keer pakte NIO de 2 punten af van Ventura Sport. De scherpte ontbreekt op dit moment bij de ploeg van trainer Pim Korbijn. NIO won de wedstrijd met 14-11.

De start was afgelopen zaterdag op zich goed, echter ontbreekt de scherpte in de afronding. Dat is de voornaamste reden van het verlies, gaf trainer Pim Korbijn aan. Verdedigend hier en daar wat slordigheden, maar de aanvallen werden rustig en verzorgd opgezet. Echter door slordig te zijn in de afronding keek Ventura Sport tegen een 0-5 achterstand aan.
De eerste 25 minuten van de wedstrijd was daarom ook een doorn in het oog van trainer Pim Korbijn. Hierna leek Ventura Sport wakker geschut en begon aan een inhaalrace, de ploeg trok de stand gelijk en zodoende kwam de ruststand van 7-7 op het scorebord.

Het gebrek aan scherpte leek te zijn verdwenen, waardoor de 2e helft een leuke helft leek te worden. Echter het gemak waarmee de achterstand werd weggepoetst, bleek toch weer verdwenen te zijn. Moeizaam scorend bleef het gelijk opgaan tot 10-10, waarna NIO het verschil in de wedstrijd maakte.

Trainer Pim Korbijn probeerde nog via een aantal wissels het tij te keren, Leanne Brugts maakte haar debuut in Ventura Sport 1, echter dit mocht niet baten. De einduitslag was 14-11 in het voordeel van NIO.

Aankomende zaterdag speelt Ventura Sport thuis tegen rode lantaarndrager Scheldevogels uit Bergen op Zoom, de wedstrijd begint om 16.00 uur. Er zullen zaterdag toch echt punten gepakt moeten worden om in de race te blijven voor de 2e plek.

Doelpuntenmakers:

  • Lennert Leunis 4,
  • Jonah Sanderse 3,
  • Gerald van Melick 2,
  • Arjan Andeweg
  • Danielle Boudewijns 1.

Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.